Обява

03.11.2020

ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР ТОПЛОТЕХНИКА

Месторабота Хасково; Постоянна работа; Пълно работно време
Запази обявата в бележника
Препрати обявата на имейл
Динамично развиваща се фирма, специализирана в областта на отоплителната и климатичната техника търси да назначи за своята дейност в гр. Хасково, служител на позиция:

Задължения и отговорности:
 Продажби на топлотехнически продукти предлагана от фирмата;
 Консултиране и управление на проекти за отопление в жилищни, обществени и промишлени сгради;
 Предлагане на технически решения за отоплителни инсталации;
 Изготвяне на професионални оферти, количествено-стойностни сметки и спецификации, които да могат да посрещнат напълно потребностите на клиентите;
 Установяване на устойчиви и честни взаимоотношения с клиентите и пълно удовлетворяване на техните потребности;
 Бързо и качествено обслужване на клиентите;
 Провеждане на технически и сервизни обучения на клиентите у нас;
 Събиране и анализиране на търговска, техническа, сервизна и маркетингова информация от и за пазара на топлотехника.

Изисквания към кандидатите:
 Висше инженерно техническо образование;
 Компютърна грамотност /Internet Explorer, Word, Excel, Power Point/.
 Валидна шофьорска книжка /кат. В/ и опит като шофьор;
 Амбициозност и желание за дългосрочно развитие във фирмата;
 Възможност за периодични командировки в страната и чужбина;
 Инициативност, много добри комуникативни и презентационни качества;
 Умения за работа в екип, коректност и лоялност;
 Стремеж към придобиване на нови знания и развитие.

Предимства на кандидатите:
 Владеенето на английски език е предимство;
 Повече от 2 години опит в продажбите на топлотехника е предимство.

Фирмата предлага:
 При постъпване на работа Вие ще придобиете професионален опит в бързоразвиваща се българска фирма и ще бъдете важна част от динамичен, ефективен и успешно развиващ се екип;
 Възможност за професионална реализация във фирма с европейски норми и стандарти;
 Възможност за професионално кариерно развитие и заемане на висша мениджърска позиция в компанията до 3 месеца след постъпване на работа;
 Обучения във връзка с повишаване на личните и професионалните Ви знания и умения;
 Добри условия на труд;
 Дългосрочни трудови правоотношения.

Възнаграждение:
 Атрактивно и мотивиращо заплащане, обвързано с резултатите.

Документи за кандидатстване:
 Автобиография (CV).

Предпочитан начин за получаване на документите:

При проява на интерес за тази позиция, моля да изпратите Вашата автобиография до 03.11.2020г.

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на този подбор! Гарантираме пълна конфиденциалност на предоставената информация.

Само кандидатите, отговарящи на посочените критерии ще бъдат поканени на интервю.
    Кандидатствай