Обява

13.11.2020
Ref.No:EMPLHAS

Служители на бензиностанция - работа на каса и на колонките

Месторабота Хасково; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 600 до 650 BGN (Нето)
Запази обявата в бележника
Препрати обявата на имейл
Бензиностанции EKO ХАСКОВО предлагат работа за служители на каса и на колонките

Изисквания за каса
-Комуникативни
-Готовност за работа на смени
-Основни умения за работа с пари и касова отчетност.
- Да имат основни компютърни познания
- Приемане на плащания в брой и с банкови карти.
- Почистване , подреждане и поддържане на магазина.
- Почистване и поддържане на кафе-бар , складове и санитарни
помещения.

За работа на колонките

Основни изисквания :
- Комуникативни
- Готовност за работа на смени
- Отговорни към регламентирани трудови задължения и спазване на фирмен етикет на обслужване

Основни задължения :
- Посрещане на клиентите на колонките
- Зареждане на гориво
- Почистване на стъкла , помпене на гуми и др дребни услуги.
- Продажба на масла и автоартикули
- Почистване на колонките и района на обекта
- Изисква се вежливо , внимателно и уважително отношение към клиентите.

Работата е на трудов договор с осигуровки на пълната заплата.

Кандидатстване през сайта .Контакт ще бъде осъществен
след предварителен подбор.Трудов договор с Меркурий ЕООД .
За контакти 0888 681 552 Бойчо Бойчев в работно време.
Запознат съм с Политика за защита на личните данни на МЕРКУРИЙ ЕООД
    Кандидатствай