Обява

16.11.2020

Регионален мениджър

Месторабота Хасково; Постоянна работа; Пълно работно време
Запази обявата в бележника
Препрати обявата на имейл
Ай енд Джи Иншурънс Брокерс е част от Международния Asigest Broker – холдингово дружество, обединяващо застрахователни брокери в България, Германия, Италия, Мароко, Сърбия, Румъния и Турция. Kомпанията заема безспорна лидерска позиция сред застрахователните брокери, като пласира годишно над 112 млн. лева премии и обслужва над 280 000 застрахователни полици.

Във връзка с разрастване на нашата клонова мрежа, Ай енд Джи Иншурънс Брокерс, обявява свободна позиция за "Регионален мениджър - гр.Хасково".

Основни задължения:

• Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти;
• Контролира и подпомага осъществяването на директни продажби на застрахователни продукти;
• Изготвя на оферти и работа със специализиран софтуер;
• Консултира и обслужва на клиенти на Брокера;
• Поддържа постоянна комуникация с клиенти и застрахователни дружества;
• Осъществяване на пътувания и срещи в рамките на града и областта;
• Разработва съществуващата клиентска база;
• Изгражда дългосрочни взаимоотношения с клиентите и печели препоръки;
• Организира и администрира на документи;

Изисквания за заемане на длъжността:

• Отлична комуникативност и презентационни умения;
• Висок професионализъм, организираност, инициативност, мотивация, ефективност
• Организационни и управленски умения;
• Способност за привличане на клиенти, добри продажбени умения;

Ай енд Джи Иншурънс Брокерс ООД Ви предоставя:

• Развитие в компания с лидерска позиция на застрахователния пазар;
• Въвеждащо обучение в работата, подпомогнато от ментор;
• Регулярни вътрешни и външни обучения според нуждите;
• Стимулиращо възнаграждение с възможност за допълнително възнаграждение в зависимост от постигнатите резултати;
• Възможност за изява и професионално развитие;

Ако позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете ни актуална автобиография на български език със снимка.

Само одобрените по документи кандидати, отговарящи на посочените критерии, ще получат обратна връзка и покана за интервю.
Запознат съм с Политика за защита на личните данни на Ай енд Джи Иншурънс Брокерс ООД/Централен Офис София
    Кандидатствай