Обява

17.11.2020
Ref.No:171101

Търговски представител

Месторабота Хасково; Постоянна работа; Пълно работно време
Запази обявата в бележника
Препрати обявата на имейл
EUROMIX е водещ производител на технологично усъвършенствани сухи смеси и решения за административно, индустриално и жилищно строителство.
Във връзка с дейността, компанията търси да назначи:
Търговски представител за Хасково.

Изисквания:
- Завършено средно/висше образование
- Лични качества на добър търговец
- Правилна организация на времето през работния ден
- Говорна култура за представяне на продукти
- Отговорност и амбиция за постигане на високи резултати
- Нагласа за динамична и интересна работа
- Желание за постоянна работа с дългосрочна заетост
- Свидетелство за МПС кат. В - активен шофьор

Длъжностните задължения включват:
- Поддържане контакт с постоянни и потенциални партньори
- Информиране и презентация на фирмените продукти
- Компетентно консултиране на клиенти, съобразено с потребностите им
- Професионално и качествено обслужване
- Реализиране на дългосрочни бизнес отношения
- Стриктно следване стандартите за работа в компанията

Фирмата предлага:
- Заетост – от понеделник до петък
- Основно обучение в спецификата на работа
- Служебен автомобил ,мобилна връзка и др.
- Много добри условия на труд и социален пакет

Само кандидатите одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
Документите ви ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД
    Кандидатствай