Обява

13.04.2021

Известия за новите обяви от Тайтън Машинъри България ЕАД

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА СЕВЕРОИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ – строителна техника

Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време
Запази обявата в бележника
Препрати обявата на имейл
Тайтън Машинъри България ЕАД е официален вносител на строителна техника, комбинирани багери, челни товарачи, грейдери и булдозери с марката CASE, собственост на Titan Machinery Inc. - най - големият дилър на CNH в световен мащаб.

Паралелно предлага на пазара трактори и зърнокомбайни Case IH, прикачен инвентар на водещaта марка Vaderstad, ремаркета Annaburger, самоходни косачки и решения за прибиране на реколтата, на канадската компания MacDon.

Фирмата разполага с изградена мрежа от търговско-сервизни центрове в градовете: София, Стара Загора, Монтана, Плевен, Добрич, Русе и Бургас.

Централният офис на Тайтън Машинъри България EАД е позициониран в София. Компанията се гордее с екипа си от над 115 профилирани специалисти в сферата на администрацията, продажбите и след продажбеното обслужване, доставка на резервни части и консумативи.

Във връзка с разрастване на дейността си, компанията търси

Основни задължения:
- Консултира и обслужва информационно клиенти относно дейността, асортимента, условията и процедурите за закупуване на предлаганите от Тайтън машини и оборудване за строителството, при спазване на фирмените политики.
- Отправя търговски предложения и осъществява директни продажби в изпълнение на предварително зададени параметри за таргетирани брой и обем продажби.
- Проактивно търси нови клиенти, провежда разяснителни кампании относно цялостния асортимент, както и за конкретни фирмени предложения.
- Разработва и актуализира база данни с клиенти.
- Поддържа постоянна комуникация с клиенти, като цели да изгради доверие, съдейства с информация и детайли по дейността, проявява гъвкавост и адаптивност, убедителност и твърдост при водене на търговски преговори.
- Съгласува с прекия си ръководител списък на клиентите и актуализацията му.
- Дава предложения на прекия си ръководител за съществени промени в условията на работа с клиентите.
- Отчита дейността си пред Мениджърът продажби, строителна техника по предварително зададена форма и ред - изготвя отчети за дейността, справки, анализи и препоръки, касаещи търговската дейност на фирмата.
- Познава в детайли асортимента машини и оборудване и постоянно актуализира знанията си за конкурентните участници на пазара и предлаганата от тях техника;
- Участва в провежданите семинари за фирмено обучение и в търговски панаири.

Изисквания към кандидатите:
- образование – висше или средно икономическо или техническо;
- опит по специалността – 3 години, за предпочитане в сферата на строителната техника;
- добро владеене на английски език и компютърна грамотност;
- готовност за пътуване в региона и валидна шофьорска книжка;
- проактивност, упоритост, постоянство и целеустременост при преследване на продажбите, гъвкавост и адаптивност в динамична среда

Компанията предлага:
- Възможност за дългосрочна професионална кариера в компания световен лидер;
- Професионални обучения;
- Разработена бонусна схема;
- Допълнителна здравна застраховка;

Благодарим за интереса! В случай, че нашето предложение за професионална реализация Ви интригува, моля кандидатствайте с актуално резюме/ CV на български/английски език. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се радваме да поканим одобрените кандидати на среща с екипа ни!
Събраните от кандидатите за работа лични данни, ще се използват само за целта на вземане на решение за назначаване на дадено лице на работа.
    Кандидатствай