Обява

28.09.2021

Известия за новите обяви от Ай енд Джи Иншурънс Брокерс ООД/Централен Офис София

Асистент на Управителя

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Запази обявата в бележника
Препрати обявата на имейл
„Ай енд Джи Иншурънс Брокерс“ ООД e международен застрахователен и презастрахователен брокер, част от групата на Unilink S.A, Полша. Предлага широка гама от застраховални продукти в обхвата на Общото застраховане, Животозастраховане и доброволно здравно застраховане.

Ценим професионализма и качеството на изпълнение на поставените задачи. Винаги сме смятали и поддържаме идеята, че тогава когато хората работят в екип и са достатъчно мотивирани да вършат работата си правилно, то те винаги успяват. Ако искате да работите при нас - брокерът с висока лидерска позиция на застрахователния пазар в България, ние ви приветстваме с удоволствие.

Основни задължения:

• Подпомага Управителя в организацията и контрола на ежедневните му задачи и дейности;
• Водене на официална бизнес кореспонденция с български и чуждестранни партньори;
•Организиране на пътуванията/срещи и други дейности от организационен характер;
• Изготвяне и представя доклади и статистики, свързани с дейността на компанията и отделните звена;
•Приемане телефонни обаждания и запитвания към управителя, обработвайки ги по съответния надлежен ред;
• Координиране ежедневните дейности във фирмата, с приоритет задачи поставени от Управителя;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, присъщи за изпълняваните от него задължения.

Изисквания:

• Енергичност, организираност и дисциплинираност;
• Добри комуникативни умения;
• Компютърна грамотност;
• Умение за работа в екип;
• Административен опит или опит като личен асистент е предимство;
• Владеене на Английски език.

Ако позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Запознат съм с Политика за защита на личните данни на Ай енд Джи Иншурънс Брокерс ООД/Централен Офис София
    Кандидатствай